Životopis

29. března 2008 v 11:59 | Kakajaa |  Eva Longoria
Eva Longoria
Modelka, Herečka
Datum narození:
15.03.1975
Místo narození:
Corpus Christi, Texas, USA
Znamení:
Ryby
Výška: 157 cm
Eva Longoria americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.
Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti Gabriell Solis v seriálu Zoufalé Manželky.

životopis - mexičanky vládnou!

Narozena 15. března 1975 v Texasu, americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.

životopis - dětství

Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu.

životopis - kariéra a seriály

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Lanovou dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti.

seriál Zoufalé manželky

Jak sama říká: "Už ve chvíli, kdy jsem si přečetla scénář, věděla jsem, že tohle budě něco speciálního. Tvůrce show se mě zeptal, co si myslím o rukopisu jako celku. Odpověděla jsem, že nemám ponětí, protože jsem přece četla jen moji část. Zasmál se a řekl mi, že mě bere. Moje odpověď mu přesně seděla ženu, která měla hrát Gabriellu." Tuto roli opravdu získala a zatímco první rok byl její plat za díl pouhých 30 000 dolarů, druhá, ještě úspěšnější série jí vynesla částku více než osmkrát vyšší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WeronikaTH WeronikaTH | E-mail | Web | 29. března 2008 v 13:59 | Reagovat

CAWKO SPRIATELILA BY SI SI BLOGISEK? AK ANOTAK MI ODPIS :))

___ღ♥ღ_____ __________________rrrrrrrrrrrr rrrr________ ______$$$$$$$$$$$$$______ _____d$$$$$$$$$$$$$$_____ _____$$$$$$$$$$$$$$$$____ ____$$$$"_"$$$$"_"$$$$_____ _____$$F___4$$F___4$$_____ _____´$F___4$$F___4$"_____ ______$$___$$$$___$P______ ______4$$$$$"^$$$$$%_____ _______$$$$F__4$$$$_______ ________"$$$ee$$$"________ ________._*$$$$F4_________ _________$_____.$_________ _________"$$$$$$"_________ __________^$$$$___________ _ 4$$c_______""_______.$$r_ _^$$$b______________$$$$_ _d$$$$$e__________z$$$$$b_ 4$$$*$$$$$c____.$$$$$*$$$r _""____^*$$$be$$$*"____^"_ __________"$$$$"__________ ________.d$$P$$$b_________ _______d$$P___^$$$b_______ ___.ed$$$"______"$$$be.___ _$$$$$$P__________*$$$$$$_ 4$$$$$P____________$$$$$$" _"*$$$"______________$$$___ ____""_____________________

2 WeronikaTH WeronikaTH | E-mail | Web | 29. března 2008 v 18:18 | Reagovat

mam 443-625-921

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama